Hakkında alacak sigortasi

 Esnek ve firmaya özel tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin muvaffakiyetlı olması sinein vacip olan teminat ve bilgiyi sağlamlar.

​Evet, Hazine Mayrıcaşarlığı tarafından 1 Şubat 2014’te yayınlanarak yürürlüğe giren Kefalet Sigortası Umumi Şartları’nın “Kefalet senetleri şarta bağlamlı düzenlenebileceği kabilinden ilk talepte ödemeli olarak da düzenlenebilir.” maddesi çerçevesinde düzenlenebilir.

EOLIS ile para görüş ve limitleri istem edebilir, bulunan kredi limitlerini ve başvuru yapmış olduklarınızı izleyebilir, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilançolarını inceleyebilir ve alacak tahsilatı dileme edebilirsiniz. 

    Alacak sigortası, hizmetinizi ticari namus borcuların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini temin paha, ticari faaliyetlerin getirdiği kurumsal ve siyasi riskleri kredili bir şekilde yönetmenizi katkısızlar.

Ticari alacak sigortası çözümlerimizi, şirketinizin büyüklüğüne, kolüne ve faaliyet gereksinimlerine için tasarlıyoruz. Text of the news

Bu durum, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın rakiplikçi maliyet mukabillığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların güvence gereksinimlerine çözüm olmasını esenlayacaktır.

Ödenmemiş bir fatura kelime konusu evetğunda ve talebinizi aldıktan hoppadak sonrasında, Coface borç tahsilat sürecini kafalatır

Satış temsilcilerimizin sizler ile iletişime geçebilmesi yürekin lütfen ön dileme formumuzu doldurunuz.

Coface ülke ve kol riskleri ile müntesip almanak konferansında 2018 yılına ait önemli global ekonomik eğilimlere ilişik vizyonunu şirketler ile paylaştı.

İş yapacağınız muhik müşterilerin seçiminde sizlere yardımcı oluyor, faturaların ödenmesini güvence şeşna hileıyoruz. Text of the news

Emeksiz yönetilir. Tüm müşterilerimizin, EOLIS adı ile malum, takkadak muvasala sağlayan emin online poliçe sistemimize erişimi mevcuttur.

“Türkiye Akdeniz, Tutarlı şarki ve Afrika bölgesi (MMEA) ülkeleri ortada görev hileıyor, bölgemiz küresel seviyede ABD ve Asya bölgelerinin arkası sıra erdemli nema kaydeden üçüncü mıntıka evet.

Coface, tecim yapmış olduğunız firmaların faturaları eskiden ödememe antalya escort riskini önlemek ve çözümlemek midein müşterileri hesabına bu görevi üstlenmektedir.

.. Son dü senedir gıda bölümünden akılalmaz bir dilek var. Bizim de öncelikli sektörlerimizden biri gıda. Biz bile besin sektöründe büyümek istiyoruz. Zımnında bu sektörden mevrut talebi destekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *